Empire Of Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Empire Of Knights

Empire Of Knights

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hızlı Cevap Yeri Açılmıştır Artık Yorumlarınızı Daha Hızlı Bir Şekilde Yazabilirsiniz.

admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@

2 posters
YazarMesaj
ottomansboys

admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@ Empty
MesajKonu: admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@   admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@ EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 12:18 pm

admin helal vallaha sana bak ne arkadaş canlısı bir insansınki aporeis kardeşine iron neck +2,rebirht +8 cs ( normal +9 cs nin 3 rebirht düşüğü ama +8cs den cok daha fazla defi olan cs )+2 takı set ve +2 sos.

ha şunu diyebilirsin.paket itemdir. tamam paket item olsun ama rebirth +8 cs nin o paket itemler içinde boku ne.+2 iron neckin paket itemlerin içinde plmadıgını bldiğimiz halde bu admda ne gezior.iron belt +1 olması gerekirkene sos +2 de ne.? beyler inanmayanlar human sıralamasında bu adamın itemlerini incelesinler.apooreis.

admin artık yeter.ya bu oyunu helalinle yönet yada artık kapa gitsin.
admin
Admin

admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@ Empty
MesajKonu: Geri: admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@   admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@ EmptySalı Ağus. 17, 2010 9:27 pm

apooreis 3 tane paket aldı.. ve kendisi iron nec'leri basıcam dedi.. ben ne kadar basma diye ısrar etsem yanarsa vermicem desem de yinede bastı.. ve +2 yaptı.. hatta ben edit derler diye ona bi süre taktırmadım in+2yi..

rebirth cs olayı da şu normal cs vericem diye yanlıslıkla rebirth cs vermişim o da inventory de goremıyomuş zaten neden vermedin diyip duruyodu bana.. 2 gun once duzelttim onu da..

sos+2 de ne demişsin.. se önce oyunun özelliklerini iyi belle öyle gel.. sos+1 bf canavarlarından düşer.. ve +2 takı oranı %50 dir.. sos+2 kımsede yoksa en az 20-30 kişide var şu an..

oyunu tamamiyle helalinden yönetiyorum.. aksini iddaa eden varsa günahıma girer..

admin helal olsun sana bu kıyagı kimse geçmez :@
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu sarkıda benden olsun !
» Admin İçeri ! :@
» GhostOfUnique Bugda admin bi ilgilen