Empire Of Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Empire Of Knights

Empire Of Knights

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hızlı Cevap Yeri Açılmıştır Artık Yorumlarınızı Daha Hızlı Bir Şekilde Yazabilirsiniz.

MUTY BanneD ! ...

4 posters
YazarMesaj
MarbLing

MUTY BanneD ! ...  Empty
MesajKonu: MUTY BanneD ! ...    MUTY BanneD ! ...  EmptyPerş. Tem. 29, 2010 5:11 pm

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adamlar resmen dalga gecıo yaaa :S bakiremsn fln dıoo bu ne boyle yaa :S
JacDaniels

JacDaniels

MUTY BanneD ! ...  Empty
MesajKonu: Geri: MUTY BanneD ! ...    MUTY BanneD ! ...  EmptyCuma Tem. 30, 2010 9:25 am

Pm'de Bi Kere Ses Ver Sana Sifreyi Verim Yazıyor.. Bakire iLe alakası yok. Konu kilit admin.
GoLdenThaLL

GoLdenThaLL

MUTY BanneD ! ...  Empty
MesajKonu: Geri: MUTY BanneD ! ...    MUTY BanneD ! ...  EmptyCuma Tem. 30, 2010 10:34 am

weqweqweqweqw sadece gülüyorum Smile
muty

MUTY BanneD ! ...  Empty
MesajKonu: Geri: MUTY BanneD ! ...    MUTY BanneD ! ...  EmptyCuma Tem. 30, 2010 12:35 pm

ehehe bak kardeşim.kardeş diyorum çunku kız rolü yapamıyosun zorlama farkediliyosun.Ama içinde hissediyosan bilemem =).Neyse gelelim şu konuya bakiremisin sorusunu küfür olarak algılayan minik kardeşlerim benim =) gayet masum bi soru bu küfür olarak nitelendirmek çok komik geliyo bana inan.

2. olarak şunu çok merak ediyorum ya o kadar sövdün ettin normal chatten angry ile beraber, laptopta olduğum için ss alamadım kusura bakma.Ama şuna inanmaya başladım artık sizi mutelemek size ceza olmayacak.Siz zaten cezalısınız allah tarafından böyle önüne gelene küfür ederek.Neyse iyi oyunlar diliyorum bıcırlar.Herkese kolay gelsin

MUTY BanneD ! ...
1 sayfadaki 1 sayfası