Empire Of Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Empire Of Knights

Empire Of Knights

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hızlı Cevap Yeri Açılmıştır Artık Yorumlarınızı Daha Hızlı Bir Şekilde Yazabilirsiniz.

BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ

+6
JrBlues
IronHazee
Damat
berivan21
4Leyna
FLYGLAER
10 posters
YazarMesaj
FLYGLAER

BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ Empty
MesajKonu: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 6:48 pm

TUGO Bu SS den sonra artisliğine devam edebilecek misin bakalım yok kimse beni ws de alamaz falan kim kimi almış gör bakalım

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu JrİronHaze tanıştırayım YER- JrİronHaze , JrİronHaze -YER JrİronHaze YERİ öp bakalım ,

ARTİSTLİĞİN SONU KÖTÜ BE F0RS4K3N

Ovvvv geldik en zevkli kısıma ws den ölümüne kaçış JrDamat 50 NP İÇİN NASIL TOPUKLADIĞINI GÖRECEĞİZ

Team ı ile birlikte küfür edip defolan GrandsTekilla

Bu da cz de ws lere karışan ve vs ye saygısı olmayan CruZeR

Aynı Şekilde Ws ye karışıp saygısı olmayan bi karus daha JrDolars

Çekebildiğim kadarı ile koyabildim bana inanmayan veya laf sokanlara kapak olsun diyecek başka lafım yok
FLYGLAER

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 7:36 pm

yorumlarınızı bekliyorum
4Leyna

4Leyna

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 8:02 pm

Bizim Clandan Olduğunu Belli, Etme Bu kdr Smile (Resimler Güzel Very Happy ) tongue
berivan21

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 8:10 pm

Helal kardeşime xD Alayını Yatırmıssın
FLYGLAER

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 8:21 pm

eyw saolun Very Happy artislik yapanların kötü sonu oldu napalım Very Happy
Damat

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 10:39 pm

burn valla hatırlamıyorum öyle bişeyi. Çok vs istiyorsan pm atabilirsin ama Smile
resim baya eski ztn
IronHazee

IronHazee

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptySalı Tem. 27, 2010 10:44 pm

burn bi aradaha senle vs atarz km yeri öpüo görüşrz koçum.! seni asvalt yapıp üstünden geçerim
FLYGLAER

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 11:09 am

HA HA SANA SADECE Bİ YERİMLE GÜLÜYORUM DERDİM AMA SENİ KAÇ DEFA ALDIĞIMI HATIRLAMIYORUM BİLE BU SADECE Bİ TANESİ Very Happy DAMAT eski falan değil kafanda dd elinde krowaz silahı ve nasıl topukladığın belli olluyo kimseyi kandırmazsın tabi kendin hariç
IronHazee

IronHazee

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 11:01 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu yeterli olmustur umarım yerle kimin tanıstıgını bu vs de gördük. Exclamation
FLYGLAER

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 12:24 pm

seni ws de kaç defa adığımı inan hatırlamıyorum oradada belki 1 defa almışsındır cz de ws den kaçmasaydın o gün bi daha gösterirdim sana kimin yeri öpğeceğinin kanıtlamak istiyorsan herkesin önünde atabiliriz 3 tane ws alan konuşmayı keser olur mu ?? TABİ YERSE
IronHazee

IronHazee

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:32 pm

czde vs denmi kaçtım ben arkanda pri ne vs sinden bahsediosn cz vs yeri deiğildir vs arenada olur o gün cz den sonra arenaya gittik attık vs şimdi burda boş muhabbet yapma.!
JrBlues

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyCuma Tem. 30, 2010 9:32 am

Gel Bide Beni Kes La
zozikcryz_

zozikcryz_

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:51 pm

forsaken omg Sad((
F0RS4K3N

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:58 pm

adam ezmiş beyler dağılın.
ViperCry

ViperCry

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:59 pm

kendimi gördüm.
LordOFKiNG

MesajKonu: Geri: BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ   BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ EmptyPaz Ağus. 08, 2010 9:48 pm

forkesan vs clan ismi beim ismi yapmıslar Very Happy bu aleyna yokmu ya

bburası yeri deil ama bu sv gene sıfırlandı aq cocu gene sıfırlamıs oynamyın bu sv beyler adam sv sıfırlamaktan baska bise bilmiyo

BAZILARI İNANMIYOR DİYE AÇIK AÇIK KOYAYIM RESİMLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası