Empire Of Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Empire Of Knights

Empire Of Knights

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hızlı Cevap Yeri Açılmıştır Artık Yorumlarınızı Daha Hızlı Bir Şekilde Yazabilirsiniz.

Bir Şerefsiz Daha ......

+2
JrBlues
zaman648
6 posters
YazarMesaj
zaman648

zaman648

Bir Şerefsiz Daha  ...... Empty
MesajKonu: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyCuma Tem. 23, 2010 8:32 pm

Evet Wsye Saygısı Olmayan Bi Şerefsiz Daha :S

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
JrBlues

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyCuma Tem. 23, 2010 11:39 pm

Cz'de Vs Yapıyosun Bowl Ordada Bide Saygımı Bekliyosun. Smile Arena Ne Diye Var
Artis06

Artis06

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyCuma Tem. 23, 2010 11:46 pm

Orasıda varda beKlEsin ipne 2dk critk dolsun atsın adamla ws sini
osman33

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyCuma Tem. 23, 2010 11:55 pm

lan ezme götün yemeyince run run yaparsınız ws me dalarsanız bende böyle yaparım herkes haddini bilecek adam oL arenaya gel tamam mı koç !
Artis06

Artis06

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyCuma Tem. 23, 2010 11:57 pm

adam ol diyene bak ben bugüne kadar ws karıştıgım tek kanıma dokana karıştım bana yapılanın aynısı yaptım Ee en seni her gördügümde böylesin Ona ne demeli Adam olması gereken kişi belli Şimdi Koçunuda Al Evinde Utur kes ye Lokma Lokma EkmekSiz Yiyin
osman33

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 9:51 am

siz humanlar hepiniz aynisiniz götünüz yemeyince wsme dalarsanız bnde size aynısını yaparım eger yiyorsa arenaya gel yoksa boş boş konuşma oke ?
Artis06

Artis06

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 11:32 am

Burda böyle cantana yapıyon önemli olan ws atmak kazanmak degil İnsanlık sizde insanlık yok Kişilini İnsanlıgını bulda gel karşıma!!!
osman33

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 1:30 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu da sana kapak olsun karsıma cıkma
LordOFKiNG

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 3:34 pm

arkadaslar osman33 vs dikkat etmeniz gerekn olay var adam und almıs heralde bütün sc var ama buff sc yok diikat edin öyle vs kazanmıs sanıcasıma
osman33

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 6:44 pm

koçum gördügün gibi undy far almşm yani silemiyorum bişey farkedermi adami ful hp kesmişim 1k hp de degil haksızmıyım sen söyle full hp de kestim Smile
Artis06

Artis06

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:25 am

olm 1. ben senle ws atmadım dikkat ettigsen adam akıllı crik m20 bile harcamadım İstedigin 50 np alda götüne sok tamam mı ben senle Adam olana kadar ws atma
osman33

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:41 pm

götün yemez olm kesemiyecegine anlayınca m20 de atmadın zaten götün yemez wsye anca laftasın senin gibi gençleri arenada görmek isteriz eğer adamsan karşıma çıkarsın forumlarda 50 np için aglamazsın tamam mı koç.
Artis06

Artis06

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyPtsi Tem. 26, 2010 5:01 pm

Olm ben 50 np için aglasaydım orda ardıma bakmadan kaçardım.
orda adamlar toplandı baktı mbu ws istiyo bende sadece R vursam dedim vede öyle yaptım.
Ben ne dedim adam olanakadar ws yapmam senle ama
Ws event karşıma çıkma.
3mr3c4n

3mr3c4n

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:12 pm

bir kere hp'n inmeyince adamın üstünde pisikolojik baskı olusuor..Undy ile wsye girmen cok sacma..Birde forumlara koyman
Artis06

Artis06

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptySalı Tem. 27, 2010 7:47 am

zaten ben orda ws atmadımki etrafım toplandı kaçtı demesinlerdiye
saddece R vurdum çünkü o admala ws atmam adam olana kadar
Ama Ws event görüşcez.
osman33

MesajKonu: Geri: Bir Şerefsiz Daha ......   Bir Şerefsiz Daha  ...... EmptySalı Tem. 27, 2010 6:31 pm

hehe ezik milletten item dilenerek gelme karşıma Very Happy

Bir Şerefsiz Daha ......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ßir Tane Daha:)