Empire Of Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Empire Of Knights

Empire Of Knights

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hızlı Cevap Yeri Açılmıştır Artık Yorumlarınızı Daha Hızlı Bir Şekilde Yazabilirsiniz.

Jrlerin herekz dupedir arkadaslar

5 posters
YazarMesaj
caner2310

Jrlerin herekz dupedir arkadaslar Empty
MesajKonu: Jrlerin herekz dupedir arkadaslar   Jrlerin herekz dupedir arkadaslar EmptyCuma Ağus. 06, 2010 12:28 am

bugun bi adama dedim jrlerin clanındakılerden adam yok pok dedi

inn geldedi gittim adam 6tane cs jkoydu ozellikle jrblues ve tayfası b unu yapan ama ne serefsizler varkı bizim hakkımızı

yiyolar orospu cocoukları iste bunlar bole serefsiz halsiyetsiz picler bunlara hakkımız haram olsun ozellikle admin sana hakkımız haram olsun

oteki db sıfırladında eline bi bok gecti bak aynı durum sımdı 34 user var al gotune sok bu 34 useri hemi allah belanı versin rospu cocukları.....!!!!!!!
ArseniC

MesajKonu: Geri: Jrlerin herekz dupedir arkadaslar   Jrlerin herekz dupedir arkadaslar EmptyCuma Ağus. 06, 2010 6:24 am

LAn bak illa ağzımı bozdurakcaksınız ama yapmıcam sen ne hakla oc. diyosun lan bulaşıyosan bize bulaş kimin ne durumda olduğunu biliyomusun bana burda acımamanız için bazı seylerden hiç bahsetmiyorum aama bukadarıda fazla yalandan seyler uydurup bize böle sövemezsiniz eğer oyunda dupe die bişi olsaydı herkez yapardı sadece Jr değil ki emin en başta sen yapardın .. sen bence bu sw de devam et yoksa başka sw de karşıma çıkarsan sana rahat yok kardeşim anladınmı yokkk
BufferOHealler

BufferOHealler

MesajKonu: Geri: Jrlerin herekz dupedir arkadaslar   Jrlerin herekz dupedir arkadaslar EmptyCuma Ağus. 06, 2010 8:20 am

caner2310 demiş ki:
bugun bi adama dedim jrlerin clanındakılerden adam yok pok dedi

inn geldedi gittim adam 6tane cs jkoydu ozellikle jrblues ve tayfası b unu yapan ama ne serefsizler varkı bizim hakkımızı

yiyolar orospu cocoukları iste bunlar bole serefsiz halsiyetsiz picler bunlara hakkımız haram olsun ozellikle admin sana hakkımız haram olsun

oteki db sıfırladında eline bi bok gecti bak aynı durum sımdı 34 user var al gotune sok bu 34 useri hemi allah belanı versin rospu cocukları.....!!!!!!!

şerefsizlik yapıon bak günde üyelerin online süresi minimum 10 saat ve sürekli item kasıyorlar sende online ol bos bos check yap emin ol bizim sahip olduklarımıza sahip olursun ve biz kişisel hareket etmiyoruz clan olarak hareket ediyoruz bizi sizden ayıran bu ... orospu cocukları demişsin bize iftira atarak en büyük orospu cocuğu olduğüunu göstersin memnun oldum bu arada benim adım özcan .... ilk defa bir orospu cocuğu ile tanışıyorum
BufferOHealler

BufferOHealler

MesajKonu: Geri: Jrlerin herekz dupedir arkadaslar   Jrlerin herekz dupedir arkadaslar EmptyCuma Ağus. 06, 2010 8:23 am

ayrıca al bak admin'in acıklamasını oku sen gibi 1 itoğlu it de çamur atarken cevabı alıp |< @P @ |< olmus

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
JacDaniels

JacDaniels

MesajKonu: Geri: Jrlerin herekz dupedir arkadaslar   Jrlerin herekz dupedir arkadaslar EmptyCuma Ağus. 06, 2010 10:45 am

Ya bi siktirin gidin Hersey Ortada Hala Kendinizi savunuyorsnz.Userler ne bok Adam oldugunuzu anladı neyin Peşindesiniz siz hala cozemedm seni . JrBufferOHealler
muty

MesajKonu: Geri: Jrlerin herekz dupedir arkadaslar   Jrlerin herekz dupedir arkadaslar EmptyCuma Ağus. 06, 2010 3:07 pm

Özcan sana yorum bile yazmıcaktım ama neysededim sana tek sorum var

Hala burda konuşuyosun aksini savunuyosun Adammısın sen ?

Jrlerin herekz dupedir arkadaslar
1 sayfadaki 1 sayfası